toko.lv

Iepazīsties! TOKO atbalstītais snovbordists Toms Petrusevičs!

Sveiki!

Daudzi no Jums mani varbūt nemaz nepazīst. Mani sauc Toms Petrusevičs. Esmu Latvijas olimpiskās vienības snovbordists un pārstāvu Latvijas snovborda izlasi “Slopestyle” disciplīnā.

Inbox7

Šobrīd jau otro gadu man ir tas gods pārstāvēt TOKO. Viņu vaski un inventārs man palīdz nodrošināties pret sliktu slīdamību ikdienas treniņos gan arī sacensībās – pasaules, eiropas kausos u.c.

 

Īsi par to kā iesāku 2015./2016 gada sezonu.

Sezonu iesāku Stubai, Austrijā. Devos kopā ar superīgu komandu uz nedēļu ar ko filmējām video klipu ( gaidāms drīzumā), kā arī testējām Airdog gan snovborda parkā, gan ārpus trasēm. Tas ir bezpilota lidaparāts, kas autonomi seko sportistam un filmē to ar “GoPro” sporta kameru. Lieliska lieta ar ko ir iespējams uzfilmēt kadrus, kurus ikdienā būtu grūti uzfilmēt nemaksājot milzu naudu. Teikšu godīgi, tas ir arī lieliskas līdzeklis treniņiem, kas palīdz nofilmēt triku un vēlāk to analizēt.

Inbox8

 

Laiks bija saulains un ļoti silts visas dienas . Sajūta kā pavasarī. Nebiju uz dēļa kāpis teju 6 mēnešus. Laika gaitā atsvaidzināju savas iemaņas un tad izbaudīju visu ko piedāvā Stubai Zoo snovborda parks. Viena no labākajām vietām uz kuru braukt trenēties rudenī. Ir gan pūderis, gan arī parks ar ļoti daudz un dažādām konstrukcijām, un dažāda līmeņa tramplīniem.

Protams, bija problēmas ar dēļa slīdamību. Grūti bija tikt pāri tramplīniem. Talkā ņēmu TOKO vaskus un ekipējumu. Izmantoju LF ( Low Fluoro) vaskus, jo mitruma līmenis bija vairāk kā 50 %. Savaskoju, sabirstēju un ātrums bija vairāk kā pietiekami.

Nobeigumā Jums neliels foto atskats. Foto uzņēma Zane Kraujiņa.

Turpmāk sezonas laikā TOKO mājaslapā varēs izlasīt ziņu par jaunākajiem notikumiem. Noteikti sekojiet līdz.

 

Līdz nākamajai ziņai.

Tiekās.

Inbox6

Inbox5

Inbox4

Inbox3

Inbox2

Inbox1

Inbox